0077com澳门金沙

"PowerCurve Collections, tahsilat yönetimi çözümümüz Tallyman'ın yerini aldı”

Müşteri ile kurulan her temas, ilişkiyi güçlendirmek için bir fırsattır. Bu, alacak tahsilatı için de geçerlidir. PowerCurve® Collections, veri ve analitiğin gücünü açığa çıkartır, size ve müşterilerinize daha fazlasını başarmak üzere yardımcı olur.

Sağlam bir ekonomi. Teknolojik yenilikler. Dijital ortamda aktif tüketiciler. Büyümek için tüm şartlar sağlanmış gibi geliyor kulağa. Ancak bazen, tüketiciler ekonomik açıdan zor zamanlar geçirirler. En iyi eylem planını belirleyebilmek için sizin de onların durumu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız gerekir. Riski en aza indiren, müşterilerinizle ilişkinizi koruyan ve baştan sona adil ve düzenlemelerle uyumlu olan bir plan. İşin zor kısmı,bu bilgileri bir araya getirmek ve verimli ve etkin bir şekilde eyleme geçirmek için bir çözümünüzün olmaması. Ta ki şimdiye kadar.

Ne yapar

 

PowerCurve® Collections tüm bilgileri bir araya getirerek, veri ve analitiğin gerçek gücünü açığa çıkartır, kişiye özel ve adil bir süreç oluşturur. Müşteri özelinde kapsamlı ve doğru bir görünüm elde etmek için geniş bir kaynak yelpazesinden verileri çeker. En uygun iletişim zamanı ve kanalını belirlemek için analitik teknikler ve modeller uygular. Tahsilat yetkilileri, modern bir kullanıcı arayüzü sayesinde düzenlemelerle uyumlu ve etkili bir strateji tasarlayıp uygulamaya geçirebilirler.

 

PowerCurve Collections, müşterilerin kendi hesaplarını yönetebilmeleri, ödeme planları belirleyebilmeleri, ödeme taahhütleri verebilmeleri ve ödeme yapabilmeleri için güvenli ve kullanımı kolay bir online portal içerir.

Temel faydalar

 

  • Tahsilat sürecini kişiselleştirir
  • Tahsilat oranlarını artırır ve kârlılığı maksimuma çıkartır
  • Tahsil edilemeyen alacakları azaltır
  • Nakit akışını iyileştirir ve büyümeyi hızlandırır
  • Tahsilat maliyetini azaltır
  • Süreçlerinizi düzenlemelerle uyumlu hâle getirir
  • Müşteri deneyimini iyileştirir
  • Müşteri rehabilitasyonunu artırır
  • Yatırımın hızlı geri dönüşünü sağlar
澳门金沙2009com

Uzmanlık

 

Dünyanın dört bir yanındaki işletmelerin müşteri yaşam döngüsünün her aşamasında daha iyi, daha doğru kararlar almalarına olanak sağlayan 30 yıllık geçmişimizle gurur duyuyoruz. İster yeni bir müşteri kazanıyor olun, ister mevcut müşterinize yeni bir hizmet sunuyor veya finansal zorluk yaşadığında yardım ediyor olun, çözümlerimiz ve uzmanlarımız her adımda yanınızda.

Teknoloji, tüketici tercihleri ve düzenlemeler hızla değişse de, pek çok kişi tahsilat stratejilerinin yıllardır yerinde saydığını söyleyecektir. Değişiklik zamanı geldi. Bağımsız araştırma grubu CEB, dünya çapında 120'den fazla kurulumla küresel tahsilat sistemimizi temel tahsilat için "sınıfının en iyisi" olarak değerlendirmiştir. Veri ve analitik tekniklerden faydalanarak tahsilat kararlarının otomasyonunu sağlayan kapsamlı tahsilat yönetimi çözümü için tüm yetkinliklerimizi PowerCurve küresel karar verme platformumuzda bir araya getirdik.

 

PowerCurve®

Daha fazla bilgi almak için bilgilerinizi doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  • Gönder
澳门金沙城娱乐中心
澳门金沙城娱乐中心

İnfografik

澳门金沙城娱乐中心澳门金沙国际官网